konstrukcje-stalowe

Konstrukcje stalowe - realizacja, wykonawstwo

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, jakość i terminowość realizacji. Powierzając nam wykonanie zlecenie możesz mieć pewność, iż będzie ono wykonane solidnie i profesjonalnie.

Firma Metal-Serwis Wandtke posiada ogromne doświadczenie w procesie realizacji projektów na konstrukcje inżynierskich i stalowych. Wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane i zaawansowane technologicznie konstrukcje ze stali. Nasze zaplecze maszynowe oraz wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza pozwalają nam podjąć każde wyzwanie w temacie realizacji konstrukcji inżynierskich i stalowych.

Realizujemy zlecenia seryjne jak i pojedyncze. Współpracujemy z kilkoma stałymi kontrahentami co pozwala nam na stałe udoskonalanie procesów technologicznych i produkcyjnych.


 

Etapy realizacji konstrukcji stalowych

Zapoznanie się z projektem

Szczegółowa analiza mająca na celu zidentyfikowanie potrzebnych materiałów oraz oszacowanie czasu potrzebnego na realizację.

1
Wykonanie poglądowej wyceny projektu

Uwzględniająca dane otrzymane w kroku pierwszym dokonujemy poglądowej analizy kosztów wykonania, które przedstawiamy klientowi

2
Ustalenie szczegółów realizacji z klientem

Aranżujemy spotkanie lub rozmowę z klientem w celu ustalenia szczegółowych wymagań oraz omawiamy proces realizacji. Dyskutujemy kosztach realizacji.

3
Przygotowanie oferty

Mając już pełne informacje na temat projektu jesteśmy gotowi przedstawić klientowi szczegółową ofertę, która uwzględnia termin realizacji, koszty, formę płatności, odbiór lub transport gotowego produktu.

4
Przyjęcie zlecenia do realizacji

Finalizujemy formalności dotyczące przyjęcia zlecenia i przystępujemy do jego realizacji. Na tym etapie prowadzone są także wszystkie prace inżynieryjne mające na celu przekazanie projektu do realizacji.

5
Prace wykonawcze

Właściwa realizacja projektu. Szczegółowy zakres prac, które wykonujemy zostanie omówiony dalej na tej stronie.

6
Kontrola jakości i poprawności wykonania

W trakcie realizacji projektu jak i po jego wykonaniu wykonywane są kontrole jakości oraz pomiary mające na celu stwierdzenie poprawności wykonania.

7
Prace wykończeniowe

Na tym etapie skupiamy się na detalach, które często decydują o końcowym efekcie i jakości wykonania konstrukcji

8
Oddanie gotowego projektu klientowi

Gotowa konstrukcja stalowa zostaje przekazana klientowi.

9

 

Pełen zakres prac wykonujemy we własnym zakresie

W 90% prace nad realizacją projektu na konstrukcję metalową wykonujemy we własnym zakresie. Niesie to za sobą obniżenie kosztów wykonania, gdyż nie musimy korzystać z usług pośredników i podwykonawców. Mamy bogato wyposażony park maszynowy co pozwala nam na pełną kontrolę nad realizacją i czasem wykonania konstrukcji.

Prace, które wykonujemy:

 Zgromadzenie niezbędnych materiałów i surowców

 Przygotowanie półfabrykatów (cięcie, gięcie, czyszczenie, toczenie, frezowanie)

 Złożenie konstrukcji (spawanie, skręcanie, nitowanie)

 Prace wykończeniowe (szlifowanie, czyszczenie, malowanie)

 Dostarczenie konstrukcji do klienta (transport)