Doświadczenie oraz zorientowanie na potrzeby klienta

Metal-Serwis Wandtke to stabilne, nowoczesne przedsiębiorstwo z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w szeroko pojętej działalności z zakresu obróbki metali. Kompletny zakres naszych usług prezentowany jest na podstronie usługi.

ms_logo_2x

Istniejemy od Roku 1993. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się głównie produkcją osprzętu elektroenergetycznego oraz świadczyliśmy usługi ślusarsko spawalnicze.

Obecnie jesteśmy liczącym się na rynku ogólnoświatowym producentem osprzętu i wyposażenia okrętowego. Współpracujemy z firmami z Polski i zagranicy. Nasze produkty eksportowane są do krajów takich jak Niemcy, Holandia, Dania, Finlandia, Norwegia, RPA, Meksyk. Atutami firmy Metal-Serwis są wiedza i doświadczenie specjalistów, nowoczesny i bogaty park maszynowy. Firma jest przygotowana do tworzenia kompleksowych rozwiązań technologicznych. W produkcji wykorzystuje m.in. takie technologie jak:

cięcie laserowe
numeryczne gięcie blach
wypalanie gazowe na maszynach portalowych
spawanie MIG/MAG oraz TIG
plazmowe cięcie blach

 


 

Usługi są wykonywane w oparciu o dokumentację techniczną dostarczoną przez Klienta lub na podstawie dokumentacji przygotowanej przez inżynierów Metal-Serwis. Firma stosuje zintegrowany systemem zarządzania jakością oraz komputerowo sterowany proces planowania i monitorowania produkcji.

Długi okres istnienia w branży oraz codzienne starania o pełne zadowolenie klienta pozwolił nam zdobyć nie zbędne doświadczenie do tego aby wszelkie oczekiwania klientów spełniać w 100%. Naszym Klientom gwarantujemy solidną realizacje każdego zlecenia oraz gwarancje zadowolenia z naszych usług.

 


 

Pełen zakres świadczonych usług w zakresie obróbki metalu

Na chwilę obecną jesteśmy gotowi zaproponować Państwu całą gamę rozwiązań i technologii do tyczących obróbki metalu.